BOZPforum.cz Magazín Logo

Nabídka spolupráce

BOZPforum.cz je projekt zaměřený na osvětu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a všech souvisejících činností.

Hlavní členská základna je v současné době tvořena níže uvedenými dílčími projekty.

Web BOZPforum.cz

Web BOZPforum.cz

www.bozpforum.cz

Online magazín obsahující mimo jiné také databázi videí, zachycujících špatnou, ale i správnou praxi BOZP a dále také katalog pořádaných akcí BOZP.

Na web BOZPforum.cz měsíčně zavítá na 450 000 návštěvníků.

Facebook skupina: Bezpečnost práce

Facebook skupina: Bezpečnost práce

Facebook skupina Bezpečnost práce

Skupina slouží ke sdílení špatné, ale i správné praxe na poli BOZP a ke sdílení zkušeností mezi jednotlivými členy.

Skupina má v současné době na 70 000 aktivních uživatelů.

Měsíční počet příspěvků je až 400 a pod nimi se měsíčně objevuje na 20 000 komentářů. Příspěvky celkem získávají měsíčně bez mála 100 000 reakcí uživatelů.

Výše uvedená čísla každým dnem rapidně rostou!

Facebook skupina: “Bezpečáci”

Facebook skupina: “Bezpečáci” – výměna zkušeností BOZP i PO

Facebook skupina “Bezpečáci” – výměna zkušeností BOZP i PO

Diskusní Facebook skupina, sloužící ke sdílení zkušeností mezi odborníky na oblasti BOZP, PO a související. Členství ve skupině je podmíněno doložením odborné způsobilosti. Drtivá většina členů má odbornou způsobilost v BOZP nebo PO. Minoritní část je potom úzce specializovaná, na některou konkrétní oblast BOZP, jako např. revize zařízení, práce ve výškách a nad volnou hloubkou nebo koordinace BOZP na staveništi.

Skupina má v současné době na 1200 členů.

Měsíčně se ve skupině objeví na 130 příspěvků a pod nimi více než 1100 komentářů a reakcí.

Možnosti spolupráce

Nabízíme vám možnosti placené i neplacené spolupráce. Pomůžeme vám efektivně oslovit komunitu lidí se zájmem o problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a požární ochrany.

1. Informační článek na webu BOZPforum.cz

Podnikáte v oboru BOZP, PO nebo souvisejících? Máte unikátní řešení, produkt, technologii nebo jiný “zlepšovák”? Pomůžeme vám jej představit veřejnosti.

Sepište informativní článek o vašem produktu, službě, technologii, pracovním postupu, zkrátka o tom, čím můžete ostatním pomoci řešit problémy BOZP a PO. Doplňte článek o fotografie, obrázky, videa.

Článek musí být informativního charakteru. Nesmí jít o reklamu jako takovou. Nesnažte se článkem prodávat!
Článek musí představit řešení problému!
Článek nesmí být příliš obecný a povrchní.
Článek musí být vždy vašim autorským dílem, originálním a nesmí být publikován na jiném webu.

Minimální délka článku by měla být alespoň 300 slov, maximální délka prakticky není omezena. Článek je vždy vhodné strukturovat pomocí nadpisů tří úrovní – hlavní nadpis H1, podnadpis H2, podnadpis H3.

V článku mohou být až tři webové odkazy, např. na váš web či e-shop. Pod článkem budete uvedeni jako autoři, včetně uvedení názvu vaší firmy a kontaktů.

Je tenká hranice mezi článkem informativním a článkem ryze reklamním nebo takovým, který se snaží tvářit informativně, ale jeho hlavním cílem je prodat. Můžeme tedy požadovat, návrh informativního článku přepracovat a odstranit z něj prodejní pasáže nebo jej celý odmítnout.

2. PR článek na webu BOZPforum.cz

Představte své podnikání, produkt, službu nebo řešení v oblasti BOZP, PO nebo souvisejících a prodejte ho! Díky nám oslovíte široké publikum lidí se zájmem o bezpečnost!

PR článek na rozdíl od informačního článku nemusí jen představovat unikátní či nová řešení, ale může mít ryze prodejní charakter běžných služeb či produktů v oblasti bezpečnosti.

Doporučená délka článku je 300 slov. Ideální je článek doplnit o fotografie, obrázky nebo video. Článek by neměl obsahovat více než 3 odkazy na váš prodejní web či e-shop. Pod článkem budete uvedeni jako autoři, včetně uvedení názvu vaší firmy a kontaktů.

3. Bannerová reklama na webu BOZPforum.cz

Na webu nabízíme i možnost klasické bannerové reklamy. Více informací zde: https://bozpforum.cz/2019/09/19/inzerujte-u-nas-nabidka-ploch-pro-bannerovou-reklamu/.

V případě vašeho zájmu o bannerovou reklamu nás kontaktujte na [email protected].

4. Reklamní příspěvek ve Facebook skupině Bezpečnost práce

Sami si napište a zveřejněte ve skupině Bezpečnost práce klasický Facebook příspěvek reklamního charakteru na téma bezpečnost práce, požární ochrana nebo související. Podoba příspěvku je zcela na vás, pokud tedy nebude odporovat dobrým mravům. Váš příspěvek se zobrazí všem členům skupiny.

Varianty:

  1. Běžný příspěvek;
  2. Příspěvek zveřejněný jako oznámení (zvýrazněný příspěvek).

5. Reklamní příspěvek ve Facebook skupině “Bezpečáci”

Sami si napište a zveřejněte ve skupině “Bezpečáci” – výměna zkušenostní BOZP i PO klasický Facebook příspěvek reklamního charakteru na téma bezpečnost práce, požární ochrana nebo související. Podoba příspěvku je zcela na vás, pokud tedy nebude odporovat dobrým mravům. Váš příspěvek se zobrazí všem členům skupiny.

Varianty:

  1. Běžný příspěvek;
  2. Příspěvek zveřejněný jako oznámení (zvýrazněný příspěvek).

6. Jiné možnosti spolupráce

Napadají vás jiné cesty a možnosti, jak si můžeme vzájemně pomoci? Napište nám vaši představu na [email protected] a určitě se vám ozveme!

BOZPforum.cz - logo
O nás
BOZPForum.cz je největší komunitní portál zaměřující se na problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v Česku a na Slovensku, jehož hlavním cílem je šířit povědomí o bezpečnosti.
Portál je určen nejen k diskusi odborníků, ale také celé široké veřejnosti, která má zájem na zajištění bezpečnosti a na aktuálních, odborných a relevantních informacích z tohoto oboru, ale také mnohých dalších. Na BOZPForum.cz nenajdete pouze diskusní prostor, ale také informace, články a zajímavosti ze světa bezpečnosti, fotografie, videa a nabídku zajímavých kurzů a seminářů.

Kontaktujte nás: [email protected]
Copyright: Ing. Vít Hofman 2023
Vytvořeno k záchraně životů!
apartmentfile-addgraduation-hatuserscalendar-fullbubble
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram