BOZPforum.cz - logo

Vytvořit akci

BOZPforum.cz Vám nyní umožňuje prezentovat své pořádané akce se zaměřením na BOZP. A to zcela bezplatně. Svou akci tak můžete ještě lépe přiblížit většímu počtu zájemců a potencionálních účastníků.

Typu akce se nekladou meze. Ať už jde o republikovou konferenci, velké semináře, workshopy nebo jen malé lokální školení bezpečnosti, všechny akce všech typů se zaměřením na BOZP a související obory, jsou vítány.

Jediné, co musíte udělat, je vyplnit tento formulář:

Po vyplnění a odeslání formuláře budou data překontrolována a zpracována provozovatelem či moderátorem BOZPforum.cz. Pokud bude vše v pořádku, akce bude schválena a vystavena. Toto trvá zpravidla několik hodin, limitní doba je 3 dny.

V opačném případě, kdy nebude akce schválena, budete kontaktování s důvodem zamítnutí nebo požadavkem na doplnění či úpravu některých informací.

Co můžete získat?

Získat můžete zdarma reklamu na navštěvovaném oborovém portále. Kromě trochy úsilí při vyplňování formuláře, Vás to nebude nic stát. Ztratit tedy nemáte co. Získat můžete účastníky pro vaši akci. A to je myslím více než výhodná nabídka, ne?

Prezentace vaší akce může vypadat např. takto: https://bozpforum.cz/akce/kurz-prvni-pomoci-pro-verejnost/

A jak to vše funguje?

Poté, co vyplníte formulář, k jehož vyplnění je nutno použít google účet, vámi odeslaná data překontrolujeme. V případě nejasností vás budeme kontaktovat na uvedeném emailu nebo telefonu. Jakmile bude vše na 100%, tak vaši vytvořenou akci zveřejníme na webu BOZPformu.cz.

Všechny vytvořené akce půjdou snadno vyhledávat. Nejen dle jejich typu, ale také dle místa a času. Akce budou prezentovány v různých částech webu.

Zájemci si účast na vaší akci mohou rezervovat přímo na webu BOZPforum.cz. Rezervující budou přesně vědět co, kdy, kde, za kolik a u koho si rezervovali a budou rovněž srozuměni o tom, že organizátor akce se jim ozve.

Vy o takové rezervaci neprodleně obdržíte podrobný email, včetně kontaktů na osobu, která rezervaci provedla. Pak už je to na Vás. Rezervujícímu se musíte ozvat, sdělit mu podrobnosti k platbě a potvrdit mu rezervaci.

Tak neváhejte! Upoutávka na vaši akci právě teď může běžet např. v banneru vpravo (na mobilu níže)!

[caldera_form id="CF5f78124e19d88"]

BOZPforum.cz - logo
O nás
BOZPForum.cz je největší komunitní portál zaměřující se na problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v Česku a na Slovensku, jehož hlavním cílem je šířit povědomí o bezpečnosti.
Portál je určen nejen k diskusi odborníků, ale také celé široké veřejnosti, která má zájem na zajištění bezpečnosti a na aktuálních, odborných a relevantních informacích z tohoto oboru, ale také mnohých dalších. Na BOZPForum.cz nenajdete pouze diskusní prostor, ale také informace, články a zajímavosti ze světa bezpečnosti, fotografie, videa a nabídku zajímavých kurzů a seminářů.

Kontaktujte nás: [email protected]
Copyright: Ing. Vít Hofman 2020
Vytvořeno k záchraně životů!
0
Sdělte ostatním svůj názor!x
()
x
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram