BOZPforum.cz Magazín Logo

Podpořte nás s Ko-fi.com

Proč Ko-fi.com?

Ko-fi.com je mezinárodně důvěryhodná autorita na poli podpory rozvoje projektů a autorů. 
Ko-fi.com je naprosto bezpečný a snadný způsob, jak můžete někoho finančně podpořit. Ko-fi.com si nebere žádnou provizi a tak maximum z vašeho daru může využít přímo obdarovaný.
Samotný finanční převod je opět maximálně bezpečný. Uskutečňuje se prostřednictvím platebního zprostředkovatele PayPal a to buď přes váš účet u této služby nebo pomocí debetní nebo kreditní karty.

Darování finančních prostředků formou zakoupení virtuální kávy je zcela dobrovolné. Darovat můžete libovolnou částku. Darovat můžete jednorázově nebo pravidelně, měsíčně.

Jsme partou několika dobrovolníků, kteří investují nejen svůj volný čas, ale také své finanční prostředky k rozvoji tohoto projektu, jehož cílem je šířit povědomí o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci mezi širokou veřejnost a tím působit preventivně a zamezit zbytečným pracovním úrazům.

Každý váš finanční prostředek nám pomůže nejen se samotným provozem tohoto webu, ale budeme díky němu moci web a vůbec celý projekt posouvat kupředu, lépe propagovat, tedy šířit mezi veřejnost, získávat pro vás ještě kvalitnější obsah nebo posouvat technické možnosti zejména našich serverů.

Děkujeme za vaši podporu!

Za tým BOZPforum.cz - Vít Hofman
BOZPforum.cz - logo
O nás
BOZPForum.cz je největší komunitní portál zaměřující se na problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v Česku a na Slovensku, jehož hlavním cílem je šířit povědomí o bezpečnosti.
Portál je určen nejen k diskusi odborníků, ale také celé široké veřejnosti, která má zájem na zajištění bezpečnosti a na aktuálních, odborných a relevantních informacích z tohoto oboru, ale také mnohých dalších. Na BOZPForum.cz nenajdete pouze diskusní prostor, ale také informace, články a zajímavosti ze světa bezpečnosti, fotografie, videa a nabídku zajímavých kurzů a seminářů.

Kontaktujte nás: [email protected]
Copyright: Ing. Vít Hofman 2023
Vytvořeno k záchraně životů!
apartmentfile-addgraduation-hatuserscalendar-fullbubble
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram