BOZPforum.cz - logo

Proč BOZPforum.cz vzniklo?

Autor příspěvku:
Datum publikování:
10. 11. 2018
Hodnocení:
/ 5
Kategorie:
Štítky:

Diskusní fórum BOZPforum.cz jsem založil hned z několika důvodů:

  1. Žádné obdobné řádně fungující diskusní fórum v současné době neexistuje.
  2. Problematika bezpečnosti a ochrany zdraví při práci je stále komplikovanější. Často i odborníci mají problém se ve změti právních předpisů vyznat a orientovat se a tak je vzájemná diskuse a výměna zkušeností velmi důležitá.
  3. Rád bych pomohl veřejnosti získat odborné rady a informace. Stále mezi zaměstnanci koluje řada mýtů a nepravd, např. co se týče používání osobních ochranných pracovních prostředků nebo oblasti pracovních úrazů. Díky tomuto diskusnímu fóru chci zlepšit osvětu BOZP a souvisejících oborů mezi veřejností.

Doufám, že mou vizi budete sdílet. Pomoci s "rozjezdem" diskusního fóra můžete úplně jednoduše. Stačí, když se zaregistrujete. A pokud se zapojíte do diskuse, vytvoříte podnět k diskusi, bude to od Vás ta nejlepší možná pomoc. Věřím, že pokud společně vydržíme a zvládneme těžké začátky, v budoucnu může být BOZPforum.cz místem, které bude sloužit stovkám a možná i tisícům lidí.

Rovněž v této fázi, úplného začátku, uvítám jakoukoliv zpětnou vazbu od Vás. Cokoliv, co pomůže fórum zlepšit, ať už po obsahové, technické či grafické části. Pokud Vás něco napadne, napište mně prosím.

Děkuji,

Ing. Vít Hofman
zakladatel fóra

Byl pro vás příspěvek užitečný?

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hodnocení: 0

Doposud nikdo nehodnotil. Buďte první, kdo příspěvek ohodnotí.

Pokud se vám příspěvek líbil...

Sledujte nás také na sociálních sítích.

Omlouváme se, že pro vás nebyl tento příspěvek užitečný a děkujeme za vaši zpětnou vazbu.

Pojďme tento článek vylepšit!

Řekněte nám, co bychom mohli vylepšit?

Podpořte nás sdílením tohoto příspěvku - děkujeme!

O autorovi

Ing. Vít Hofman

Podnikající fyzická osoba
Specialista BOZP a PO
Autor projektu BOZPforum.cz
Motto: Kdybych dělal jen to, co umím, tak bych neuměl nikdy nic!
Odběry
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Vložené zpětné vazby
Zobrazit všechny komentáře
BOZPforum.cz - logo
O nás
BOZPForum.cz je největší komunitní portál zaměřující se na problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v Česku a na Slovensku, jehož hlavním cílem je šířit povědomí o bezpečnosti.
Portál je určen nejen k diskusi odborníků, ale také celé široké veřejnosti, která má zájem na zajištění bezpečnosti a na aktuálních, odborných a relevantních informacích z tohoto oboru, ale také mnohých dalších. Na BOZPForum.cz nenajdete pouze diskusní prostor, ale také informace, články a zajímavosti ze světa bezpečnosti, fotografie, videa a nabídku zajímavých kurzů a seminářů.

Kontaktujte nás: [email protected]
Copyright: Ing. Vít Hofman 2020
Vytvořeno k záchraně životů!
0
Sdělte ostatním svůj názor!x
()
x
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram