BOZPforum.cz Magazín Logo

Přidej se k nám

BOZPforum.cz

To je zastřešující projekt největší online aktivní komunity v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a souvisejících oblastech v Česku!

Webové stránky

Online magazín

BOZPforum.cz

Online internetový magazín věnovaný bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP), požární ochraně (PO) a souvisejícím oblastem, obsahující mimo jiné databázi videí a fotografií zachycujících špatnou, ale i správnou praxi BOZP.

Diskuzní fórum

diskuse.BOZPforum.cz

Největší české diskusní fórum věnované problematice bezpečnosti, kde se setkávají odborníci s širokou veřejností.

Online školení

elearning.BOZPforum.cz

Online vzdělávací systém v oblasti bezpečnosti.
Na webu je k dispozici zcela zdarma, školení BOZP a PO pro zaměstnance administrativy.

Nabídka akcí

akce.BOZPforum.cz

Nabídka pořádaných akcí, jako jsou školení, semináře, workshopy, kurzy, zkoušky, konference a podobně, z oboru bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany nebo souvisejících.

Katalog odborníků

katalog.BOZPforum.cz

Provozujeme veřejný katalog odborníků z oblastí bezpečnosti. Odborníci v něm naleznou možnost propagace, ostatním dává šanci, správného odborníka snadno dohledat.

Facebook stránky

Stránka projektu

BOZPforum.cz

Oficiální Facebook stránka projektu BOZPforum.cz. Naleznete na ní všechny aktuality a novinky týkající se tohoto projektu.

Facebook skupiny

Odborná skupina

“Bezpečáci” – výměna zkušeností BOZP i PO

Skupina určená odborníkům na oblasti bezpečnosti, k uzavřené diskusi. V současné době čítá na 800 odborníků, zejména OZO BOZP a OZO PO.

Veřejná skupina

Bezpečnost práce

Skupina slouží zejména ke sdílení špatné, ale i správné praxe BOZP mezi jejími členy. Skupina v současné době čítá 53 000 členů.

Veřejná skupina

Pracovní úraz

Skupina slouží jako poradna v problematice pracovních úrazů. V současné době má na 250 členů.

Ostatní kanály

LinkedIn skupina

Bezpečnost práce, požární ochran (BOZP, PO)

Skupina určená odborné veřejnosti k uzavřené diskusi. V současné době čítá na téměř 250 odborníků, zejména OZO BOZP a OZO PO.

LinkedIn stránka

Bezpečnost práce, požární ochran (BOZP, PO)

Oficiální stránka projektu BOZPforum.cz na LinkedIn. Slouží zejména ke sdílení novinek a aktualit projektu.

YouTube kanál

YouTube BOZP forum

Oficiální YouTube kanál projektu BOZPforum.cz, na němž jsou uveřejňovány nejrůznější videa související s bezpečností nebo přímo projektem BOZPforum.cz.

Instagram

Instagram BOZPforum.cz

Oficiální instagramová stránka projektu BOZPforum.cz, na které jsou sdíleny zejména fotografie nejrůznějších závad a nedostatků BOZP.

BOZPforum.cz - logo
O nás
BOZPForum.cz je největší komunitní portál zaměřující se na problematiku bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v Česku a na Slovensku, jehož hlavním cílem je šířit povědomí o bezpečnosti.
Portál je určen nejen k diskusi odborníků, ale také celé široké veřejnosti, která má zájem na zajištění bezpečnosti a na aktuálních, odborných a relevantních informacích z tohoto oboru, ale také mnohých dalších. Na BOZPForum.cz nenajdete pouze diskusní prostor, ale také informace, články a zajímavosti ze světa bezpečnosti, fotografie, videa a nabídku zajímavých kurzů a seminářů.

Kontaktujte nás: [email protected]
Copyright: Ing. Vít Hofman 2023
Vytvořeno k záchraně životů!
apartmentfile-addgraduation-hatuserscalendar-fullbubble
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram